Son
Fiber Optik Temizleme Kiti FTTH Fiber Optik Temizleyici Araçları FC SC ST LC MU Konnektörleri için Fiber Temizleme Kasetli, 1.25 mm / 2.5 mm Fiber Temizleyici Kalemler, Temizleme Bezleri Mendilleri

Fiber Optik Temizleme Kiti FTTH Fiber Optik Temizleyici Araçları FC SC ST LC MU Konnektörleri için Fiber Temizleme

Ödenebilirlik: Sipariş verilebilir
₺ 179.97

Kitin İçinde Ne Var-Fiber Temizleme Kaseti, 1.25 mm ve 2.5 mm Tek Tıklamayla Fiber Temizleme Kalemleri; Pamuklu Çubuk Temizleme; Tozsuz Kağıt, Hava Üfleme ve Fırça, Alkol Pompa Şişesi; Su geçirmez Taşıma Çantası.Neden Bu Sete İhtiyacınız Var-Araştırmalar, fiber optik ağ arızalarının %85'inden fazlasının optik konektör uç yüzündeki kirlenmeden kaynaklandığını göstermiştir.En iyi optik performans için, tüm fiber optik bağlantıların temiz ve kirletici içermemesi şarttır.Bu Pratik ve Kullanışlı bir Araç Kitidir-Fiber optik temizleme görevleriniz için gerekli olan fiber optik temizlik ürünlerini dikkatlice seçer ve gruplandırırız.Konektör uç yüzlerini etkili ve hızlı bir şekilde temizleyebilir, toz, yağ ve diğer kalıntıları giderebilirler.Uygun maliyetli bir Fiber Optik Temizleme Aracı Kiti-Fiber Temiz Kaset FC, SC, ST, LC için 550'den fazla kez kullanılabilirken, 1.25 mm / 2.5 mm Tek Tıklamayla Fiber Temizleyici Kalemler 800'den fazla kez kullanılabilir.Temizlik başına düşük maliyet.Geniş Uygulama için Üstün Kaliteli Ürünler-füzyon ekleme hazırlığında, jumperlardaki konektör uç yüzlerinde ve bölme adaptörleri aracılığıyla kullanmak için, füzyon ekleme işlemini etkili bir şekilde hazırlayabilir, konektörleri temizleyebilir, ağ performansını en üst düzeye çıkarabilir.Fiber Temizleme Kaset – 1 Piece Applications : SC, FC, ST, LCHigh -20~yoğunluklu ince tekstil fiber Cleaning etkisi : -sorun kat 550'den Fazla cleaning Cleaning çekirdek replaced Size olabilir : 80 125**35 mm 2.5 mm tek Bir Tıklama Temizleyici Kalem – 1 Piece1.Cleaner Tıklayın 25mm Bir Kalem – 1 Piece2.FC, SC, ST konektörü1 için 5 mm yazın.185*25*25 mm Pamuk Swabs2 bir fullsweep Size için 180 unit Cleaning sistemi döner başına 800+ temizlik ile anti LC, MU connector Made için 25 mm tip-statik resin Disposable.Valve Gently bag Recyclable Pompa Şişe başına Paper50pcs Temizlik Lif tozunu Kaldır giriş ile Plastik ağızlık-çanta Air Blower ve Brush Hard başına rod100pcs temizlik 5 mm Sünger kafa fiber optik – 1 Piece Hinged kapak ayıraçlar 100mm*230*140 kanıtı değil Sebili üzerindeki use Push aşağı ve sıvı yüzeye anında artış, hayır waste Lockable tasarım Başkanı, yanlışlıkla basın Taşıma Çantası – 1 Piece Water önleyecektir zaman kirli değildir sağlar.

Karakterislikler ilan etmisti

İlgili ürünler

Bu yüksek kaliteli ve uygun maliyetli LCLC OPTİK Multi Bend Duyarsız fiber optik kablo 10 gigabayt kadar 300 metre Ethernet karşılamak için tasarlanmıştır.MX 100 / 200 / 400 / 1200

????【Mükemmel Ses Kalitesi】 SOUNDFAM optik ses kablosu, Dolby Digital PlDTSHD Yüksek Çözünürlük ve LPCM dahil olmak üzere sıkıştırılmamış PCM ses ve sıkıştırılmış

Toslink fiber optik ses ayırıcı,bir optik ses kaynağını bağlamanıza ve A / V alıcısı ve ses çubuğu gibi iki alıcı cihaza bölmenize olanak tanır.İki dişi çıkışa bir erk

????【Mükemmel Ses Kalitesi】 SOUNDFAM optik ses kablosu, Dolby Digital PlDTSHD Yüksek Çözünürlük ve LPCM dahil olmak üzere sıkıştırılmamış PCM ses ve sıkıştırılmış

500'den fazla kez temizlik sağlar.Değiştirilebilir temizleme çekirdeği.FC / SC / LC / ST / MU / D4 / DIN fiber optik konektör PC / APC için.Alkol, yüksek su emme, yumuşak ve ser

Marka : Corning.Model : 9500099Z Corning Kablo Sistemleri Uni Cam ® Yüksek Performanslı Konektörler, hızlı ve kolay bir alan sonlandırma çözümünde sınıfının en iyisi optik per

Marka : Corning.Model : 9520041 Uni Cam ® Yüksek Performanslı Konektör, SC Tek Modlu (OS2) Parça Numarası : 9520041 Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Yüksek Performanslı Konektörle

Optik Cihazlar Doğru yüksek bant genişliği frekans kalitesi gerçekçilik ve netlik değişimi ile temiz doğal saf ses ses ayrıntılı transferiücretsiz ses distorsiyon ve sinyal kayb

Optik Cihazlar Doğru yüksek bant genişliği frekans kalitesi gerçekçilik ve netlik değişimi ile temiz doğal saf ses ses ayrıntılı transferiücretsiz ses distorsiyon ve sinyal kayb

Yaygın Uyumluluk : Dijital Optik Ses kablosu, Toslink (Optik / S / PDIF) bağlantı noktalarına sahip standart ve yüksek çözünürlüklü cihazlarla uyumludur.Ses çubuğunuzu alıcı /

Simpleks, tek fiber, kablonun her iki ucunda bir konektör.Standart fermuarlı kablo kılıfı, OFNR.Corning fiber ve kaplama, Tekli mod (9 / 125).APC ve / veya UPC, doğru geri dönüş k

EVRENSEL UYUMLULUK : Blue Rigger optik ses kablosu Soundbar, Ev Sineması, HDTV, Oyun Konsolları (Xbox, PS4 vb.), BluRay Oynatıcı, DVR, DAC, Ses İşlemcisi, Alıcı / Preamp vb Ile uyuml

Fiber Kablo Açıklaması : OM4 LC LC Fiber Yama Kablosu 1.5 M 100 Gıg, Corning, Lazerle Optimize Edilmiş Çok Modlu Fiber (LOMMF), 50 / 125 fiber optik çekirdek / kaplama.Aqua, 2.0 mm d

3 M SMF LC / ST 9 / 125 TEK YÖNLÜ.SARI OS1 YAMA KABLOSU.Bu bir 3 m tek modlu fiber (SMF) tek strand simplex ST / LC OS1 sarı yama kablosu.Bu yüksek kaliteli SMF (9 / 125) yama kablosu,

APC optik fiberler arasında kablolar, sc'den sc'ye bir APC fiber optik adaptör manşonu ile iç adaptörün içinden bağlanır veya yamalı kordonlar bulunur...

1) St'den st'ye Konektör, nikel kaplı çinko gövde bağlantı mekanizmasından ve bir seramik yüksük / yay / kıvrım namlu tertibatından ve bir gerinim giderme bagajından oluşur

【Optik Ses Değiştirici 4x1】 Fiber optik sinyallerin dört yolu bir dizi SPDIF / Tos Link sinyal alma cihazına geçer 【Destek Ses Formatı】 LPCM2.0 / DTS / DolbyAC3, 96 k Hz, 7

Toslink konektörleri kablo kutularında, TV setlerinde, subwoofer'larda her türlü üründe yaygındır.İnce Cilalı Optik Arayüz.Ses sınırı, HDMI USB Fire Wire olsa da, bu günlerde

Düşünceli 90 Derece Dik Açılı Optik Uzatma Kablosu : Dijital Optik Ses Kablosu için ErkekDişi Kuplör (Toslink / SPDIF Kablosu), mevcut ses çubuğu optik kablonuzun uzunluğunu uzat

【Sürükleyici Ses Deneyimi için】 ıVANKY dijital optik ses kablosu Japonya Toray'ın çekirdeğinden üretilmiştir, bu optik kablo, ses çubuklarını ve ev sinemalarını TV'lere / P

Toslink konektörleri kablo kutularında, TV setlerinde, subwoofer'larda her türlü üründe yaygındır.MiniToslink olarak da bilinen 3.5 mm Mini Optik konektör, bir Mac dizüstü bilgisa

Bu yüksek kaliteli ve uygun maliyetli LCLC OPTİK Multi Bend Duyarsız fiber optik kablo 10 gigabayt kadar 300 metre Ethernet karşılamak için tasarlanmıştır.MX 100 / 200 / 400 / 1200

Kablo, Corning Lazerle Optimize Edilmiş Çok Modlu OM3 50 / 125 Fiber ve UL Sertifikalı Yangın Geciktirici Plenum OFNP Kablo Kılıfı UL Sertifikalı Yangın Geciktirici Plenum Kablo Bil

Marka : Corning.Model : 9520044 Uni Cam® Standart Performanslı Bağlayıcı, SC Tek (OS2) modu APC Parça Numarası : 9520044 Corning Kablo Sistemleri Uni Cam® Multi Standart Performansl

【32.4 Gbps YÜKSEK HIZ】 Destek için yüksek bant genişliği 32.4 Gbps bant genişliği, Yüksek direnç EMI (elektroManyetik Girişim)ve RFI (radyo frekans Girişim) yüksek hızlı si

Mükemmel Uyumluluk : Optik Ses Kablosu, Dolby Digital PlDTSHD Yüksek Çözünürlük ve LPCM dahil olmak üzere Sıkıştırılmamış PCM Ses, Sıkıştırılmış 5.1 ila 7.1 Surround Se

Kuşkusuz akıllı Tasarım Özelliği baskı bölümü yüklemek için eşsiz yapısal tasarım, hiçbir yapıştırıcı, hiçbir kumlama ve sarf malzemeleri vardır 【Yüksek performans

Scroll