Son
TPR Darbe Koruma Mechanix Eldiven Donatıcı Eldiven Yüksek El Becerisi Titreşim Azaltma Ağır Sentetik Deri anti-titreşim (Boyut - Orta)

TPR Darbe Koruma Mechanix Eldiven Donatıcı Eldiven Yüksek El Becerisi Titreşim Azaltma Ağır Sentetik Deri anti-titreşim

Ödenebilirlik: Sipariş verilebilir
₺ 35.97

????5mm Yükseltilmiş Termo-Plastik Kauçuk (TPR) koruyucu ile nefes alabilen örgü örgü, Daha yumuşak ve esnek bir uyum ile elin arkasına darbelere karşı yüksek koruma. ????Tüm parmaklar ve avuç içi ile 5mm SBR iç yastıklı yama ile sentetik avuç içi, Makinelerden gelen titreşimi hafifletmeye yardımcı olur başparmak ve işaret parmağı ile dolgu arasında ekstra koruma.Ergonomik iş eldivenleri ark tasarımı, Rahat ve esnek, Nefes alabilen örgü kumaş Petrol ve gaz arıtma, delme, çıkarma, alet itme, ağır inşaat, varil tamburu taşıma, madencilik, yıkım, arama ve kurtarma. ????Ömrünü uzatmak için çift dikişli bağlanmış naylon iplik, TPR Darbe Koruması; Termo-Plastik Kauçuk (TPR) mafsal koruyucuları ve tam uzunlukta parmak ucu koruması sayesinde darbe ve küçük yaralanma riskini azaltır.Nefes Alabilen Örgü Örgü : Nefes alabilen konfor ve esneklik ve performans için uygun esneme için modern sportif spandeksli titreşim önleyici eldivenler. ????Avuç içi; Sentetik Elyaf Spandeks, Mekanik risklere karşı TPR Neopren koruyucu eldiven.

Karakterislikler ilan etmisti

İlgili ürünler

Titreşime dayanıklı eldivenler.Sentetik deri avuç içi, nefes alabilen 4 yönlü streç kumaşla birleştirilmiştir.Titreşim emilimi için jel paketleri ile güçlendirilmiş çift avu

Scroll